Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami festiwalu Millions North Millionx, którego organizatorem jest PartyPoker. Rywalizacja odbędzie się we wrześniu. Cypr jest od dawna jednym z najważniejszych miejsc na pokerowej mapie, przynajmniej dla zawodników z Europy i krajów leżących blisko tej wyspy. Http://czarfoto.pl/free/starburst-free-spins.html tym roku, z powodu bardzo ograniczonych możliwości gry live, Cypr nabiera jeszcze większego znaczenia.

Partypoker millions jest skierowany do zawodników z bardzo grubymi portfelami. Dla tych z mniejszym bankrollem propozycję ma PartyPoker. Milliins w Main Evencie rozpocznie się 22 września, a nazwisko zwycięzcy poznamy 27 września. Wpisowe wyniesie 5.

Przygotowano cztery sesje eliminacyjne, a zawodnicy będą mogli skorzystać z jednego re-entry. Aby zagrać w najdroższym turnieju — w Super High Rollerze — trzeba będzie wyłożyć To turniej dwudniowy, a rozpocznie się 21 września. W harmonogramie znalazł się także High Roller za Odbędzie się w dniach września.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Zapamiętaj moje dane w przeglądarce podczas partypoker millions kolejnych ;artypoker. Korzystanie z portalu jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w których uczestnictwo w opisywanych grach jest legalne. Korzystając z portalu użytkownik zapewnia administratora portalu, że uczestnictwo partypoker millions grach jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Log In Remember Me. Share 0. Fenek Blog 17 — Przerywnik satyryczny 23 sierpnia Leave a Reply Cancel Reply Twój adres email nie zostanie opublikowany. Follow Us. Najnowsze komentarze. Kings of Tallinn odbędzie się w dniach września 18 sierpnia Strategia w turniejach gier mieszanych dla początkujących 15 sierpnia Warsaw Poker Partypoker millions we wrześniu partypoker millions stolicy!

IV 10 sierpnia Source Poker Championship dzień 2 — relacja na żywo 05 grudnia Polish Poker Championship dzień 6 — relacja na żywo 09 grudnia Polish Poker Championship dzień 1 — relacja na żywo 04 grudnia partypoker millions EPT Praga 16 grudnia — relacja na żywo partypoker millions grudnia


8/2/2021 by Debra